FAQ - Kolce przeciw ptakom - Siatki balkonowe, kolce przeciw ptakom, spirala na ptaki

Kolce przeciw ptakom - pytania

 

 


W jakich miastach świadczycie usługi ?

Siedziba i biuro firmy znajdują się w Katowicach, jednakże mamy oddziały w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie i Lublinie. Możemy dojechać w każde miejsce w kraju, wystarczy się tylko z nami skontaktować i podać swoją lokalizację


     CENA


Ile to kosztuje ?

Koszt prac uzależniony jest od kilku czynników: lokalizacji, rodzaju dostępu (dostęp bezpośredni, dostęp z podnośnika koszowego, dostęp technikami alpinistycznymi), modelu kolców oraz ich ilości. W olbrzymim przybliżeniu możemy zdradzić, iż koszt montażu 1 metra bieżącego kolców zaczyna się od 15 zł netto, choć może też być taniej.


Są jakieś rabaty ?

Oczywiście, ot choćby Rabat w Maroku, którego nawiasem mówiąc jest stolicą. Nie prowadzimy systemu rabatowego dla grup zawodowych ani płci, rabat można otrzymać w następujących przypadkach:

  • Uzyskując rabat (nie ten w Maroku ;) od naszego przedstawiciela
  • Będąc stałym klientem

Jakie są formy płatności ?

Przelew oraz gotówka. Możemy także wystawić faktury z odroczonym o 14 bądź 30 dni terminem płatności. Istnieje ponadto możliwość spłat w kilku ratach, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów.


     MONTAŻ


Jak montowane są kolce ?

Standardowo kolce montowane są za pomocą markowych klejów montażowych: Soudal, Tytan lub Pattex. W przypadku podłoży drewnianych używamy wkrętów do drewna, do podłoży stalowych, po wcześniejszej konsultacji z technikami możliwe jest użycie wkrętów farmerskich.

 

W każdym z powyższych przypadków podłoże jest wcześniej czyszczone mechanicznie, następnie odtłuszczane, dopiero po takich zabiegach montujemy kolce - gwarantuje to wieloletnią trwałość zamontowanych kolców. 


 

     MATERIAŁY


Z czego są kolce ?

Wszystkie sprzedawane przez nas kolce produkowane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu z powodzeniem mogą działać przez kilkanaście lat bez żadnej konserwacji. Podstawka to bardzo odporny poliwęglan.


Ile długości ma segment kolców  ?

Jeden segment ma 50 cm długości. Segmenty można łamać niemal w dowolnym miejscu, dzięki czemu możliwe jest idealne dopasowanie do zabezpieczanej powierzchni.


     GWARANCJA


Czy dajecie gwarancję na prace ?

Rzecz jasna, zazwyczaj okres gwarancyjny wynosi 3 lata lecz może być inny ze względu na typ usługi - prosimy o kontakt z naszym biurem w celu uzyskania informacji. Gwarancja uznawana jest na podstawie faktury bądź karty gwarancyjnej wystawianej po wykonaniu usługi, jeśli nie posiadają Państwo żadnej z tych rzeczy prosimy o kontakt.