Porady i wskazówki - Siatki balkonowe i kolce przeciw ptakom, czyszczenie elewacji - Grupa B2

bonus wstega

 

Rozdajemy 50 zł za każde skuteczne polecenie naszej firmy. Promocja jest nieograniczona, działa w całej Polsce, może korzystać z niej każdy klient Grupy B2.

Czy da się zamontować siatkę w budynku ocieplonym styropianem ? Jak długie haki są potrzebne ? Czy taka siatka ma mniejszą wytrzymałość ?

Codzienne poranne gruchanie, odchody, gniazda, w gniazdach jajka, porozrzucane patyczki po całym balkonie, zabrudzone parapety i okna...nie ukrywajmy, że nie dla każdego, ale dla wielu osób to problem z którym trzeba się prędzej czy później zmierzyć, niestety. Ale ale, zacznijmy od początku, od najprostszych pytań.

Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, iż rozpoczęliśmy prace związane z myciem elewacji oraz renowacją aluminiowych profili okiennych budynku "Altus" w Katowicach przy ul. Uniwersyteckiej. 

Wielokrotnie podczas rozmów telefonicznych słyszymy pytanie: "Czy potrzebuję pozwolenia od administracji na montaż siatki balkonowej, czy konieczne są jakieś pozwolenia, dokumenty, papiery" ? Z powodu braku konkretnych uregulowań prawnych w tej kwestii, odpowiedź nie jest jednoznaczna, ale...

Wyślij wiadomośćbiuro@grupab2.pl
Zadzwoń do nas ! 794 728 738